Spotkajmy się na Familijnym Pikniku. W najbliższą sobotę: Uniejów

6/27/2022, 12:29:00 PM

W każdą letnią sobotę zapraszamy na Familijny Piknik "Lata z Radiem". Już cieszymy się na kolejne spotkania ze słuchaczami. Zapraszamy nie tylko do słuchania, ale i obejrzenia "na żywo" najpopularniejszej radiowej audycji. Za nami pierwsze familijne spotkanie ze słuchaczami, w Tarnowie.

Spotkajmy się na Familijnym Pikniku. W najbliższą sobotę: Uniejów

Kultowy sygnał "Lata z Radiem", Polka Dziadek, zabrzmi

  • Uniejowie (2.07),
  • Działoszynie (9.07),
  • Ostrołęce (16.07),
  • Myślenicach (23.07),
  • Sieradzu (6.08),
  • Stegnie (13.08),
  • Legnicy (20.08)
  • Jakuszycach (27.08). 

Ale nie tylko "Lato z Radiem" zagra z piknikowego studia. Podczas naszych spotkań będzie można posłuchać i obejrzeć wyjątkowe audycje muzyczne Jedynki Polskiego Radia, a najmłodsi i ich rodzice będą mogli wziąć udział w specjalnej audycji Polskiego Radia Dzieciom. 

Od godziny 11.00, na Familijnym Pikniku "Lata z Radiem" przygotowaliśmy moc atrakcji dla każdego, w każdym wieku. Gwiazdy "Lata z Radiem" Roman Czejarek i Sława Bieńczycka poprowadzą konkursy i quizy. To świetna zabawa i prawdziwy sprawdzian wiedzy dla całej rodziny.

Dziennikarze Jedynki Dzieciom i Cyfrowego Radia Dzieciom przygotowali prawdziwe ćwiczenia z wyobraźni, czyli dźwiękowe kalambury. Najmłodsi będą mogli popisać się znajomością bajek, a dla zwycięzców przewidzieliśmy nagrody. Zadbamy również o kulturę fizyczną naszych słuchaczy. Zespół, który przygotowuje codzienną gimnastykę w Programie Pierwszym Polskiego Radia doradzi jak zadbać o dobre samopoczucie i formę. Ćwiczenia poprowadzą: Piotr Galus, Natalia Litwiniuk i Natalia Filipp.

Dla chętnych także warsztaty radiowe: sztuka reportażu, sztuka wywiadu, sztuka montażu materiałów radiowych, a więc wszystko co jest potrzebne by samodzielnie nagrać radiową audycję. Pokażemy, pomożemy i nagramy! Spotkajmy się na Familijnym Pikniku Lata z Radiem.

SPRAWDŹ, CO BĘDZIE SIĘ DZIAŁO W TEGOROCZNYM "LECIE Z RADIEM":

***

"Lato z Radiem" na antenie Programu 1 Polskiego Radia codziennie, od poniedziałku do soboty, w godzinach 9.00 - 12.00. Słuchaj też na stronie www.latozradiem.pl oraz w aplikacji mobilnej "Lata z Radiem".

Powrót