Powrót

"Zatańcz z nami Polkę Dziadek"! Taneczny konkurs kultowej audycji "Lato z radiem"

Dziennikarze Programu 1 Polskiego Radia zapraszają wszystkich słuchaczy do wspólnej zabawy w konkursie "Zatańcz z nami Polkę Dziadek". 

Celem konkursu "Zatańcz z nami Polkę Dziadek" Programu 1 Polskiego Radia jest promowanie tanecznej zabawy, która umożliwi dzieciom, młodzieży oraz dorosłym odkrywanie muzycznych talentów i dzielenie się swoją pasją z dziennikarzami i słuchaczami radiowej Jedynki.

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy nagrać taneczną wersję "Polki Dziadek" do podkładu dostępnego w dołączonym nagraniu. Następnie wideo w formie linku do pliku umieszczonego w serwisie YouTube lub Vimeo, bądź linku do pobrania pliku z serwisów umożliwiających udostępnianie i przesyłanie załączników (np. WeTransfer lub Vimeo), należy przesłać do 31 sierpnia na adres: polka@polskieradio.pl wraz ze zgodą na wykorzystanie wizerunku.

Sposób nagrania wideo jest dowolny, filmik można zarejestrować m.in. telefonem komórkowym. Jury dokonując wyboru najlepszych materiałów weźmie pod uwagę kreatywność, oryginalność, pomysłowość i wartość artystyczną.

Więcej informacji, wymagania techniczne i oświadczenie znajdują się w regulaminie na dole strony oraz w zakładce Jedynka/konkursy na stronie internetowej Programu 1 Polskiego Radia. Udział w konkursie oznacza jednocześnie jego akceptację. Konkurs odbywać się będzie etapowo, premiera wybranych materiałów już 20 czerwca w dniu startu wakacyjnej audycji "Lato z Radiem" (godz. 9.00-12.00).

Regulamin Konkursu Zatańcz z nami Polkę Dziadek - Lato z Radiem.pdf

Polka Dziadek.mp3

Mat.promocyjne

Powrót

organizator

partnerzy

patron medialny