Konkursy lata z radiem 2020

Moje Archiwum

Zwracamy się z prośbą do Państwa o zdjęcia najciekawszych pamiątek rodzinnych. Zajrzyjmy do domowego archiwum. Może skrzynka, w której dziadek przechowywał naboje? A może patefon, na którym miejscowej kawiarni odtwarzano płyty z wytwórni Rudzkiego? A to suknia, w której prababcia wzięła ślub w pierwszym tygodniu wojny... Każdy z nas i każde nasze wspomnienie tworzy wspólną polską historię.

"Zatańcz z nami Polkę Dziadek"! Taneczny konkurs kultowej audycji "Lato z radiem"

Dziennikarze Programu 1 Polskiego Radia zapraszają wszystkich słuchaczy do wspólnej zabawy w konkursie "Zatańcz z nami Polkę Dziadek".

#JesteśmyzWami

#JesteśmyzWami  Pokaż nam jak słuchasz Programu 1 i Lata z Radiem lub z czym Ci się kojarzy nasza kultowa audycja. To może być zdjęcie z symbolem Radiowej Jedynki (np. cyfra jeden ułożona z jabłek) ale też coś zupełnie innego. To co pstrykniesz umieścić na swoim koncie społecznościowym (Facebook, Instagram) z oznaczeniem #JesteśmyzWami. A może to właśnie Twoje zdjęcie okaże się zdjęciem dnia Lata z Radiem?!

Turystyczna Lista Przebojów PL

To lista najciekawszych miejsc w Polsce, którą tworzą Państwo, czyli słuchacze Jedynki. W każdy piątek na antenie Programu 1 Polskiego Radia prezentujemy najnowsze notowania. Chcesz, byśmy przyjechali do Twojego miasta? Przygotuj zachęcające zgłoszenie i przyślij je do nas. Namów znajomych, by zagłosowali.

Sponsorzy

Skojarzenia Lata z Radiem

To jeden z ulubionych Państwa konkursów. Codziennie między 10.00 a 11.00 sprawdzimy umiejętności trojga naszych słuchaczy. Zestawy tematów do skojarzeń losuje magiczna maszyna Lata z Radiem.

Sponsorzy

Karuzela z nagrodami

Karuzela z nagrodami Lata z Radiem to prosta zabawa antenowa, w której liczy się przede wszystkim refleks. Raz na godzinę uruchamiamy naszą karuzelę i losujemy nagrodę.

Sponsorzy

Znajdź Łosia

Łoś to tegoroczna maskotka Lata z Radiem. Można ją zdobyć na wiele sposobów. Wygrać, kręcąc Karuzelą z nagrodami Lata z Radiem, biorąc udział w kultowych Skojarzeniach, robiąc zdjęcia w ramach akcji #JesteśmyzWami albo po prostu wysyłając fajny SMS.

organizator

partnerzy

patron medialny