Andrzej Rogoyski: Puck był trochę z boku, a to jest fantastyczne miejsce

7/19/2019, 4:05:00 PM

- To jest miasto, które było trochę omijane, jeśli chodzi o wędrówki Polaków po terenach nadmorskich. Puck był trochę z boku, a to jest fantastyczne miejsce z piękną starówką, ze znakomicie zorganizowaną strefu wypoczynku - powiedział prezes Polskiego Radia Andrzej Rogoyski, tłumacząc dlaczego w tym roku "Lato z Radiem Festiwal" zawitało nad morzem właśnie do tego miasta. - Zachęcam, żeby tu przyjeżdzać nie tylko dlatego, że my tu jesteśmy - dodał prezes.

Andrzej Rogoyski: Puck był trochę z boku, a to jest fantastyczne miejsce

Zadebiutowała na antenie prawie 50 lat temu i mimo upływu lat wciąż cieszy się wielką popularnością. Audycja "Lato z Radiem" tym razem gości w Pucku. Podczas dwudniowej imprezy nad Zatoką Gdańską zaplanowano koncerty: Darii Zawiałow, Kasi Kowalskiej, Sławka Uniatowskiego, Warszawskiego Combo Tanecznego, Kapeli ze Wsi Warszawa i Chopin University Big Band. Dla publiczności przygotowano też pełne atrakcji festiwalowe strefy: muzyczną, familijną i relaksu.

Festiwalowe koncerty są transmitowane i retransmitowane w Programie 1 Polskiego Radia, w radiowej Dwójce, Trójce, Czwórce. Ponadto portal Polskiego Radia udostępnia transmisję wideo. 

Tegoroczna trasa Lata z Radiem została zainaugurowana w Zakopanem 28 czerwca. Kolejne dwudniowe koncerty odbędą się 9 i 10 sierpnia w Stalowej Woli oraz 30 i 31 sierpnia w Krakowie.

Na wszystkie wydarzenia wstęp wolny. 

. .

Powrót